Acest site foloseste cookie-uri pentru a imbunatati experienta de navigare. Daca folositi website-ul nostru, sunteti de acord cu salvarea de cookie-uri in calculatorul / dispozitivul dumneavoastra. Pentru mai multe optiuni cu privire la cookies, accesati sectiunea setari a browser-ului dumneavoastra.

Introducere » Motoferastraie » HECHT 1441 Baza pentru o unelta multifunctionala


        

HECHT 1441 Baza pentru o unelta multifunctionala

Garantie 3 ani

Stoc DA

 

Numar produs: hecht1441
Preţul nostru fără TVA : 512 RON
Preţul nostru cu TVA (19 %):
609 RON

în coş:
  buc  

 

HECHT 1441 este baza pentru o unelta multifunctionala fara fir, care poate fi achizitionată cu accesorii opționale.
Marele avantaj al drive-ului alimentat de la baterie este functionarea usoară,  cablurile de alimentare si functionarea fara emisii silentioase.
Acest lucru elimina multe probleme legate de intretinerea complexa a motoarelor cu ardere interna sau a cablurilor care sunt capturate de obicei in momentul nepotrivit
Bateria și încărcătorul nu sunt incluse in pret.

Incarcator: 005046

Baterie:

-005025B

-005040B

-005050B

Accesorii care se pot achizitiona optional pentru Hecht 1441

HECHT 000144163
HECHT 00144160
HECHT 00144162
HECHT 00144161
HECHT 00144165
HECHT 00144166

 

Specificatii tehnice:

Brand: Hecht
Tip acumulator: Accu Li-ion, DC 40V
Latimea de lucru trimmer:25,4 cm
Lungime lama- fierastrau: 25 cm
Lungime trimmer:40,5 cm
Lungime 1,9-2,4 m
Greutate: 3,95 kg

YTBmZmY0